Misja

Fundacja Pasjonauci powstała jako inicjatywa osób, którym nie jest wszystko jedno. Łączymy lokalnych „pasjonautów”, osoby które zarażają pasją a swoimi codziennymi działaniami wpływają na podnoszenie świadomości społeczności lokalnej m.in. w takich dziedzinach jak kultura, ekologia, zdrowie, sztuka, historia.


Przyświeca nam idea społecznego zaangażowania i społecznej odpowiedzialności nie tylko biznesu, instytucji czy organizacji ale również indywidualnych osób.Wspieramy nie tylko tych, którzy robią rzeczy wielkie ale również tych, którzy robią rzeczy małe ale z wielką pasją.


Naszą misją jest zbudowanie społeczności ludzi aktywnie zaangażowanych poprzez zapewnienie warunków do rozwoju zarówno tym, którzy dopiero poszukują, jak również tym, którzy od dawna działają na różnych polach w organizacjach pozarządowych.

Nasza załoga:

Pasjoludek

Pasjoludek   

z natury jestem introwertykiem, niewiele się odzywam i rzadko okazuję emocje ale mam wesołe usposobienie i podobno świetnie motywuję do działania. W fundacji pełnię funkcję coacha.