Fundacja Pasjonauci stawia sobie za cel dzielenie się z ludźmi ich pasją i pokazywanie pasji innych. Lista naszych przyjaciół wciąż rośnie, skontaktuj się z nami, by do nich dołączyć!

Dfa Flex & Logistics

Dfa Flex & Logistics

Dfa Flex & Logistics to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży HR. Dla swoich klientów pozyskujemy pracowników do prac na terenie Niderlandów(Holandia). Zapraszamy na naszą stronę internetową dfaflex.nl

GraTY

Grupa przyjaciół i dobrych znajomych których łączy zamiłowanie do grywalizacji, storytellingu, gier planszowych oraz popkultury. Za pomocą kanałów w social mediach, a także organizowaniu eventów zarażają swoją pasją do analogowego spędzania czasu wśród bliskich.

GraTY na Facebooku

RCKP Krosno

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza jest największą krośnieńską instytucją kultury. Ma znaczące osiągnięcia na polu edukacji i upowszechniania kultury wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych,poprzez organizowanie różnorodnych form uczestnictwa w kulturze. Działania RCKP obejmują różnorodne dziedziny artystyczne skierowane do wszystkich grup społecznych i wiekowych.

Strona RCKP Krosno

Fundacja Aktywna Galicja

Fundacja Aktywna Galicja to przedsiębiorstwo społeczne i organizacja pozarządowa w jednym.  Działają na rzecz rozwoju społecznego i zawodowego regionu jasielsko-krośnieńskiego, promując przedsiębiorczość, aktywność sportową i edukację w tematach, które jeszcze 20 lat temu nie miały swojej nazwy. 

Strona Fundacji Aktywna Galicja

Stowarzyszenie Idea Carpathia

Stowarzyszenie Idea Carpathia to grupa osób, którym na sercu leży przyszłość naszego regionu, silne zakorzenienie w lokalnych społecznościach i dbałość o ponadczasowe wartości są fundamentem dla kolejnych pokoleń, warto o to dbać!

Strona Stowarzyszenia Idea Carpathia